By

Informatiegids 2022-2023

Algemeen

Welkom Olympianen,

Via deze link kom je bij de informatiegids van handbalvereniging Olympia Hengelo. Door middel van deze gids willen wij jullie voorzien van alle praktische informatie over het reilen en zeilen binnen onze vereniging. Dit seizoen is de gids iets later dan gebruikelijk en alleen digitiaal beschikbaar voor alle Olympianen. Het kan voorkomen dat we niet alle relevante informatie hebben vermeld. Om er voor te zorgen dat alle informatie compleet is, willen wij jullie vragen om ideeën en aanvullingen vooral te delen met ons. Hiervoor kunnen jullie ons bereiken op onderstaand e-mailadres. Samen zorgen we er dan voor dat iedereen wordt geïnformeerd én dat de betrokkenheid binnen onze vereniging wordt versterkt!

Wat kan je verwachten van deze gids?:
• Welkom van het bestuur
• Informatie over het bestuur en de commissies
• Geschiedenis van de club
• Bijzonderheden
• Vertrouwenspersonen
• Coaches, trainers en begeleiders
• Trainingstijden
• Speelschema dames selectie
• Spelregels jeugd
• Teams 2022/2023
• Activiteitenkalender
• Sponsoren

Ga er lekker voor zitten en laat je verrassen!

Lisa van den Berg en Elke de Wal
info@olympiahengelo.nl

Comments are closed.